Döntetlen a Rinyamenti KC ellen

2017.03.20 10:59

Vasárnap hazai pályán fogadta a BKSE a nagyatádi kéziseket.
A felnőttek döntetlennel - a junior csapat győzelemmel zárta a napot!
A felnőttek csapata kezdett, természetesen mindkét csapat a győzelemben gondolkodott. Ennek szellemében mérkőztek a csapatok. Az első félidő viszonylag nyugodt hangulatban telt, hol egyik, hol másik csapat vezetett. A második félidő azonban már parázs hangulatot eredményezett. A két csapat nem bírt egymással, így a végeredmény döntetlennel végződött: Bajai KSE - Rinyamenti KC: 25-25
Góllövőink: Mészáros Dávid - 7, Pasajlic Novica - 5, Pavlovic Milovan - 4, Zapletán Csaba- 3, Krec Jugoszláv - 2, Goldberger Marcell - 2, Heller Milán- 1, Kanuric Nenad- 1.
Junior csapatunk a mai napon megszerezte a várva várt győzelmet.
Dicséret az ifjaknak és kapusuknak, Oberhauser Attilának, aki a másik kapusunk sérülése miatt egyedül védi a juniorok kapuját.
Jó iramú, lendületes játékot láthattunk. Gál Géza edző jól mozgatta csapatát, egyes játékosok új poszton próbálhatták ki tehetségüket. Az első félidőt a vendégek nyerték 13-14 -re. A második félidőben az ellenfél emberfogásra váltott, de ezt is sikerült jól megoldania a csapatnak és a kiegyenlítés után megszerzett vezetést tovább növelte. A végeredmény: Bajai KSE- Rinyamenti KC: 31- 25
Góllövők: Goldberger Marcell- 17, Tutuc Erik - 7, Kazal Krisztián- 3, Mizsei Erik - 2, Pető Dorián- 2.

A felnőttek mérkőzésének egyik bajai gólja: Mészáros Dávid kezében a labda... és gól! BKSE- Rinyamenti KC: 25- 25