MEGTÖRT A BAJAI KSE KÖZEL HÁROM HÓNAPOS VERETLENSÉGE

2016.02.28 19:47

A tavaszi forduló második mérkőzését a Bajai KSE idegenben, Komló U 23-as ( NBI-ben is játszó )csapatával játszotta. A fiatal tehetségekből álló komlói csapatról tudtuk, hogy ismét nehéz mérkőzés előtt állunk.Erős elhatározással, edzői útmutatóval, technikai stratégiával vágtunk neki az újabb megmérettetésnek. A hangsúly a jó védekezés- és a türelmesen kidolgozott támadosok megvalósításán volt. Ennek eredményeként az első félidő az alábbiak szerint alakult., ellenfeleinket is meglepve: a 18. percben 12:8 arányban vezettünk, majd a félidő eredménye: Komló U23- BKSE: 15-16
A második félidő 16. percében a Komló kiegyenlített, majd időkérés után taktikát változtattak és sikerült széttördelni a bajai csapat támadásait. Technikai hibáinkból, eladott labdáinkból előnyhöz jutottak és megszerezték a vezetést: 29 – 27. Ekkor még reménykedtünk a kiegyenlítésben, azonban a továbbiakban sem sikerült támadó játékunkat hiba mentesen véghez vinni. Ezért csapatunk arra törekedett, hogy szépítsen a gólkülönbségen.
Mindezek ellenére a BKSE csapatának játékát dicséret illeti. A komlói közönség igazán jó, lendületes, fordulatokban gazdag NBII-höz méltó kézilabda mérkőzést láthatott!
Végeredmény: Komló U 23- Bajai KSE: 33- 29

A következő mérkőzésünket hazai pályán játszuk: a Bajai KSE Hőgyész csapatait fogadja: junior és felnőtt kéziseit. Időpont: 2016. 03. 05. DR: PÓSTA SÁNDOR SPORTCSARNOK