Nyertek a serdülők!

2016.09.19 09:03

Kedves Barátikör!

Mint ahogy ígértük is, értesítünk Benneteket elért eredményeinkről
Tegnap Tamásiban játszotta második mérkőzését OSB lánycsapatunk. Az első félidő a mi lányainknál még fejben nem állt össze, így a tamásiak 17:9 arányban vezettek. A második félidő egészen másként kezdődött. 7. percig egyetlen egy gólt sem kaptunk viszont 7 gólt lőttünk. A tamásiak nem találták az ellenszert és 22: 21-re felhoztuk az eredményt. Az utolsó percekben némi bírói tévedések miatt , ami ilyenkor a mérkőzés hevében előfordulnak a végeredmény:
Tamási KC - Bajai KSE: 30- 27

A második félidőt lányaink 18: 13-ra nyerték, amely nagyszerű eredmény!
NAGY GRATULÁCIÓ LÁNYCSAPATUNKNAK ÉS EDZŐJÜKNEK: EDITNEK!

Mai eredményességünk!
OSB fiú kézilabda csapatunk hazai pályán fogadta Kiskőrös kéziseit.
A délutáni melegben igen színvonalas és szép , durvaságmentes játékot láthattunk. A bajai fiúk az első félidő 8. percétől végig vezettek és az utolsó pillanotok is izgalmakat hozott.
Az első félidő eredménye: 11-10
A végeredmény: Bajai KSE- Kiskőrösi KS KFT : 25- 17
A csapat játékosait dicséret illeti minden poszton. Alakulóban lévő csapatunknak NAGY GRATULÁCIÓ!!!