Bajai győzelem Mecseknádasdon

2017.02.27 08:48

Kedves szurkolók, kedves baráti kör!

A Bajai KSE a mai napon Mecseknádasd kéziseivel találkozott Mecseknádasdon.
Felnőtt csapatunk jó hangulattal, győzelemre törekedve lépett pályára. Az első félidő eredménye ennek megfelelően alakult:
Mecsek Takarék Mecseknádasd- Bajai KSE: 12-14
A második félidő is bővelkedett izgalmakban. A 36. percben 15-16 a bajaiaknak, majd a 40. percben már 5 góllal vezetett a BKSE. A vendéglátók sem adták könnyen a győzelmet. A végeredmény: Mecsek Takarék Mecseknádasd - Bajai KSE: 25 : 27

Junior csapatunk is majdnem bezsebelte a győzelmet. A félidő itt is a bajai fiatalok eredményességét tükrözte: Mecsek Takarék Mecseknádasd - Bajai KSE: 10 : 12
A második félidőben is végig vezettek fiataljaink, amikor kapusunkat sajnálatos módon sérülés érte, így az ellenfél ezt a lehetőséget kihasználva (sajnos technikai okokból nem volt cserelehetőségünk) kiegyenlített, majd az utolsó percben egy kérdéses bírói döntés hozzásegítette a mecseknádasdiakat a győzelem megszerzéséhez.
Végeredmény: Mecsek Takarék Mecseknádasd - Bajai KSE junior: 22- 21