Mecseknádasd - BKSE: eső a csarnokban is...

2016.05.03 10:14

Eső a csarnokban is ...
Rövid tájékoztató a hétvégi fordulóról.
Kedves szurkolóink, sportbarátaink!
Helyszín: Mecseknádasd- Liszt Ferenc Sportcsarnok- rossz világítás, csarnok beázik.
NB II újabb fordulója
Mint általában, most is a junior csapatok kezdtek - Éljen május 1 !
Fiataljaink az első félidőben nem találták meg a játék ritmusát, így a hazaiak az első félidőben nagy előnyre tettek szert: Mecseknádasd- BKSE: 17:5 ( kissé értetlenül figyeltük az eseményeket )
A második félidő, második felében azonban a bajai fiatalság magára talált és 3:8-ra hozta az utolsó 15 percet. Összesítve: a második félidőt 10:12 - re nyerte a bajai csapat. Így a végeredmény alakulása:Mecseknádasd- Bajai KSE: 27 : 17
Az Őszi forduló eredményéhez képest ismét a fejlődés tapasztalható a fiatalok játékában. Gratulálunk!!!

Felnőtt csapatunk hasonló tárgyi és személyi ( bírók ) feltételek mellett kezdte meg a mérkőzést.
Az első 10 perc a hazaiak rohamából állt, a bajai gárda nem találta meg a közös pontot, így az első gólunkra igazán sokáig kellett várni: 11 percet. Ezután az első félidő gólók szempontjából kiegyenlített volt, de a mérkőzés elején beszerzett hátrányt nem sikerült ledolgozni.
A második félidő középső etapjában pedig a hazaiak sorozatban lőttek 5 gólt ( a bírók sportszrűségét, ítélkezését inkább nem minősíteném). A hátralévő 18 percet nagy akaraterővel 4:8-ra nyerte a bajai gárda, ez azonban kevés volt a hátrány ledolgozásához.
A csapat ezen a napon a sinus görbe mélypontján volt.
A végeredmény: Mecseknádasd- Bajai KSE: 30: 20